Den otevřených dveří Denního stacionáře Meduňka

Dne 4.10. od 13.00 hod. do 18.00 hod., se uskuteční Den otevřených dveří Denního stacionáře Meduňka, Žižkova 159, Nový Bor. Návštěvníci si budou moci prohlédnout prostory zařízení a seznámit se s poskytováním této sociální služby. Den otevřených dveří se uskuteční v rámci celorepublikové akce Týden sociálních služeb ČR. Cílem této akce je upozornit širokou veřejnost na sociální služby v ČR, představit je jako služby potřebné, nutné, kvalitní, ale hlavně umožňující důstojný život tisícům občanů a uživatelů těchto služeb. 

detail

102 let oslavila naše uživatelka paní Anna Hejná

Životní optimismus. Takový je recept na dlouhověkost nejstarší občanky Nového Boru Anny Hejné, která oslavila úctyhodných 102 let. Svěží, upovídaná, obklopená kamarádkami a personálem z novoborského Domu s pečovatelkou službou. Mezi gratulanty nechyběl starosta Jaromír Dvořák.

detail

Výlet do Liberce

Dne 20.5. se uskutečnil výlet uživatelů pečovatelské služby a denního stacionáře do IQlandie v Liberci, kde  si naši uživatelé za doprovodu pečovatelů  prohlédli zajímavé expozice, včetně návštěvy Planetária. Při zpáteční cestě jsme se zastavili na oběd v Pivovaru Cvikov. Doprava byla zajištěna nízkopodlažním autobusem, který umožnil přepravu i uživatelů upoutaných na invalidní vozík. Výlet byl realizován díky finančnímu daru od  firmy Severočeské vodovody a kanalizace, a. s., které tímto děkujeme.

detail