Přednášky na téma "Tísňová péče"

Přednášky na téma "Tísňové péče" proběhnou v průběhu května v jednotlivých domech s pečovatelskou službou v Novém Boru. Zástupci organizace Anděl strážný, která je poskytovatelem této registrované sociální služby, vysvětlí obyvatelům funkci mobilního či domácího monitorovacího zařízení.

detail

Rozšíření provozní doby pečovatelské služby o víkendy a svátky

Od 1.2.2017 dochází k rozšíření provozní doby pečovatelské služby, a to následujícím způsobem: Po-Ne 6:30-19:00 hod., včetně svátků. Rozšířením provozní doby reagujeme na měnící se potřeby uživatelů našich služeb, kterým umožníme žít co nejdéle v jejich přirozeném prostředí. Jedná se zejména o podporu těch uživatelů, kteří s ohledem na svojí sníženou soběstačnost z důvodu pokročilého věku nebo zdravotního postižení, vyžadují vysokou míru podpory.

detail

Den otevřených dveří Denního stacionáře Meduňka

Dne 4.10. od 13.00 hod. do 18.00 hod., se uskuteční Den otevřených dveří Denního stacionáře Meduňka, Žižkova 159, Nový Bor. Návštěvníci si budou moci prohlédnout prostory zařízení a seznámit se s poskytováním této sociální služby. Den otevřených dveří se uskuteční v rámci celorepublikové akce Týden sociálních služeb ČR. Cílem této akce je upozornit širokou veřejnost na sociální služby v ČR, představit je jako služby potřebné, nutné, kvalitní, ale hlavně umožňující důstojný život tisícům občanů a uživatelů těchto služeb. 

detail